Hakkımızda
    Sarpedon Travel, Türkiye'deki önde gelen turizm acentelerinden biridir. Acentemiz ülkemizde tatil yapmak için bizi seçen misafirlerimize kaliteli servis vererek misafir memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. Misafirlerimize Bodrum’dan Antalya’ya kadar tüm havaalanlarından transfer hizmeti vermenin yanı sıra konaklama, tur organizasyonu, kapalı gruplar için talepleri doğrultusunda öneriler sunmaktadır. Turizm faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 2009 yılında kurulmuş olan acentemiz kuruluşundan bu yana pazarında önemli ölçüde büyüme göstermiştir. Özverili çalışma, misafirlerimizin ihtiyaç ve taleplerini önemseme ve işimizi yaparken ayrıntılara verdiğimiz önem büyümemizde büyük rol oynamıştır.

    Acentemiz faaliyet alanı kapsamında misafir ve partner şirketlerimize; otel rezervasyonu, havalimanı otel transferi, VIP karşılama ve transferi, geniş yelpazesi bulunan tur programımızdan gruplara veya kişilere özel turlar, özel tekne turları, rehberlik hizmetleri v.b gibi çok sayıda hizmet sunmaktadır. 

Hedeflerimiz
- Yaratıcı düşünce
- Mükemmel planlama
- Kusursuz performans

Standartlarımız 
- Verimlilik ve kalite
- Destek ve motivasyon
- Rekabetçi fiyatlar
- Seçkin ürünler
- Güven ve güvenilirlik
- Dürüstlük ve doğruluk

İş Ortaklarımızın Avantajları
- En yüksek kalitede hizmet sunabilmek için bölgedeki tedarikçilerle olan ilişkilerimizden ve satın alma gücünden yararlanacaksınız.
- Doğrudan iletişim
- Yerel ve güncel bilgiler
- Profesyonel hizmet
- Misafirlerinize haftanın 7 günü, günün 24 saati yardımcı olmak için acil yardım.
- Misafirlerinizin ihtiyaçlarınızın belirlendiğinden ve yerine getirildiğinden emin olacaksınız.


© Copyright 2017 Sarpedon Travel - Güzeloba Mah. 2272 Sk. No:54 Muratpaşa / Antalya / TURKEY Tel : +90 242 349 20 16 - Fax : +90 242 349 20 18 Mescomedia