Hizmetlerimiz
Hava limanı Yardımı
İki dil bilen personelin bulunduğu profesyonel ekibimiz, seçtiğiniz tesise transferinizde size her yönüyle yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Öngörülmeyen herhangi bir durum hızlı bir şekilde çözülür.
Tüm önemli hava limanlarında açık şekilde göze çarpan masalarımızda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Rezervasyon İdaresi
Sarpedon Turizm’in alanında uzman kalifiye personelinin Türkiye'deki tüm ana bölgelerdeki tüm otellerle başarılı bir irtibatı mevcuttur. Bölgeler hakkındaki bilgileri mükemmel olup tatil veya iş gereksinimlerinize göre kalacağınız en iyi yer konusunda tavsiyede bulunabilirler. İlgilendiğiniz bir otel hakkında ek bir bilgi sunmaya her zaman hazırdırlar, böylelikle doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Araç Kiralama
Sarpedon, belirli ihtiyaçları karşılayan çok çeşitli araç marka ve tipi sunmaktadır. İhtiyaç duyulduğu takdirde sürücülü araç hizmeti de sunabilmekteyiz. 
Sözleşme Desteği
Çeşitli ürün tipleri, başka bir deyişle oteller, gidiş-dönüş turları, şehir turları, mavi yolculuklar, VIP yatlar için sözleşme yapma. 
Online Rezervasyon Sistemi
Kendi rezervasyon sistemine sahip olmayan ajanslar için gelişmiş bir çevrimiçi platform sunuyoruz. Bu sistem rezervasyon yapmak ve otellerden teyit istemek için zamanı kazandırır. Ortaklarımızın işlerini basit hale getiriyoruz. On-line rezervasyon sistemimiz basit, hızlı ve güvenilirdir!
Oteldeki Hizmetler
Rehberlerimiz, konaklama süresince misafirlerimize onların ana dilinde yardımcı olacak ve destekleyecektir. Beklenmedik olaylarla başa çıkma konusunda tamamen eğitimlidirler ve konukların tatillerinde onlara herhangi bir konuda yardımcı olmak için hazır bulunmaktadırlar.

Transferler
Toplu otobüs transferinden lüks otomobillerdeki en üst seviyedeki VIP'ye hatta özel bir helikoptere kadar ihtiyaçlarınıza uyan grup ve bireysel transferleri misafirlerimiz için sağlayabiliyoruz.  

© Copyright 2017 Sarpedon Travel - Güzeloba Mah. 2272 Sk. No:54 Muratpaşa / Antalya / TURKEY Tel : +90 242 349 20 16 - Fax : +90 242 349 20 18 Mescomedia